Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

“Asnjëherë nuk do të jem vetëm”, Sara Hoxha sjell imazhe atraktive me vajzën

Sara Hoxha është ndër blogeret më të komentuara në faqet rozë.

Ajo së bashku me reperin e njohur, Ledri Vula, janë bërë prindër të një vajze, që quhet Poem Blu.

Ndërkohë, imazhet e dyshes gjithmonë kanë të bëjnë me vajzën e tyre, e cila është bërë pjesë e pandashme.

Sidoqoftë kësaj, në një postim në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune është parë duke marrë poza pasqyrës.

“Asnjëherë nuk do të jem vetëm”, ka shkruar ajo në përshkrimin e imazheve.

Përndryshe, Sara po mban të azhurnuar fansat edhe me postime nga përditshmëria e saj.

Postime të ngjashme

Adriana dhe Keith kujtojnë takimin e tyre të parë

Lea Muslija

Xhensila akuzohet se kopjoi këtë skenë të klipit nga këngëtarja e njohur

Lea Muslija

Bebe Rexha: Shpresoj pas disa vitesh të marr një master në psikologji

Lea Muslija

Pas Rihannës, Chris Brown akuzohet për dhunë ndaj një tjetër gruaje

Lea Muslija

Mësohet data e publikimit të këngës së re nga Rita Ora

Lea Muslija

U ndanë papritur, Khloe Kardashian dhe Tristan thuhet se po i planifikonin pushimet së bashku

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...