Agjencia Zhurnal.mk
Auto

Ata e lanë panamerën pa rrota, por kjo nuk është çudia e vetme

E pabesueshme është informacioni në lidhje me vendin ku është kryer krimi.

Njohës më të mirë të klimës sonë do ta pranojnë menjëherë se një vjedhje e tillë nuk mund të ndodhë në Ballkan. Thënë më mirë, kryerja e vjedhjes, sepse hajdutët ballkanas nuk heqin dorë nga asgjë, por përsëri, pas tjetërsimit, ata e lënë makinën në gunga, transmeton Telegrafi.

Këtu gjërat janë shumë më ndryshe, kështu që panamera mbeti në disqe pasi u vodhën rrotat. Dhe kjo do të thotë dëmtim shtesë mbi atë prej disa mijëra eurosh për shina dhe goma të reja. Hajdutët i lanë bulonat me nxitim dhe nuk ia morën vinçin.

Le të themi se vjedhja ndodhi në një parking privat të kufizuar, në një vend që nuk ka shumë lidhje me krimin. Fotografitë vijnë nga një vend që shumë e shohin si një shembull të një shoqërie të civilizuar, Suedia.

Në fund, Panamera përfundoi në paletë dhe ka shumë të ngjarë që do të duhet të marrë rrota të reja. Të vjetrat e saj, duke gjykuar nga puna e hajdutëve, tashmë janë instaluar në një makinë tjetër.

Postime të ngjashme

Mercedes SLR McLaren 722 By MSO kushton 2.6 milionë euro

D V

Shitet Toyota Land Cruiser që i përket Tom Hanks

D V

Lucid sfidon Teslan

D V

Me vetëm 50 kilometra të përshkuara, shitet vetura Dode Viper prodhim i viti 1992

D V

Tesla po pezullon dërgesat e Modelit të ri S

D V

Kjo Skoda nuk guxoi të garonte për shkak të Luftës së Ftohtë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...