Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

“Atje” titullohet kënga më e re nga Genc Prelvukaj

Ai është ndër artistët shqiptarë që për vite me radhë ka sjell sërë projekte muzikore.

Bëhet fjalë për Genc Prelvukaj, i cili është shumë aktiv në rrjete sociale, derisa publikon imazhe nga jeta dhe karriera profesionale.

Në një postim në rrjetin social Instagram, ai tashmë ka bërë të ditur se ka lansuar këngën më të re.

“Atje” mban titullin prodhimtaria muzikore, për instrumentalin e së cilës është përkujdesur vet rep-artisti.

Vlen të përmendet se kjo e fundit është pjesë edhe e albumit të tij, Gentivs II, ndërsa po pëlqehet që në minutat e parë.

Ndërkaq, “Apokalipsa” është kënga e katërt nga Genci, që erdhi nga i njëjti album.

Postime të ngjashme

Jehona Dreshaj lë pa fjalë teksa merr poza joshëse në fustan të kuq

D V

Enca e bën sërish, ‘ngacmon’ me pozën ku vë gjoksin në plan të parë

D V

“Chillin’ in Kosovë”, Linda Halimi publikon foto në vendlindje

D V

Edhe Tayna anulon koncertin në shenjë respekti për viktimat në Kroaci

D V

Të gjithë presin ta shohin në Tokio zhytësen e bukur braziliane – Ingrid Oliveira vjen në LO pas skandalit në Rio

D V

Në profilin e Keisi Medinit këto ditë dominojnë pozat me bikini

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...