Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Atletico interesohet për Andre Silvan

Atletico Madridi është futur në garë për sulmuesin e Frankfurtit, Andre Silva.

Sulmuesi portugez po kalon në një formë fantastike në Bundesliga dhe ka tërhequr vëmendjen e skuadrës spanjolle.

Së fundmi, sipas të përditshmes gjermane “Bild”, interesim për Silvan ka shprehur Atletico Madridi.

Madje, drejtuesit e klubit janë të gatshëm ta transferojnë Silvan, që shihet si zëvendësues i Diego Costas së larguar.

Silva këtë sezon në Bundesligë ka shënuar 17 gola në 19 paraqitje, duke asistuar tri herë edhe për bashkëlojtarët.

Postime të ngjashme

Australianet vendosin rekord botëror në not

D V

“A mund të luajmë çdo javë?” – tifozët e Queens Park Rangers tallen me Unitedin

D V

Ronaldo, Dybala, Chiellin e Allegri – Nedved zbulon detajet

D V

Spalletti konfirmon se Koulibaly është në shitje, zbulohet edhe çmimi

D V

Eda Zeqiri garon sot në “Tokyo 2020”, ky është orari

D V

“A mund të luajmë çdo javë?” – tifozët e Queens Park Rangers tallen me Unitedin

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...