Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Atletico Madrid arrin marrëveshje personale me De Paul

Rodrigo De Paul është afër të kalojë në “Wanda Metropolitano”.

Sipas gazetarit italian, Fabrizio Romano, Rodrigo De Paul do të përfundojë testet mjekësore tek Atletico Madrid.

Romano thotë se marrëveshja është arritur dhe De Paul do të jetë lojtar i “Loc Colchoneros”.

Ndërsa Saul Niguez do të largohet nga klubi në javët e ardhshme. Marrëveshja me De Paul pritet të përfundojë dhe kap shifrën rreth 35 milionë eurosh.

Postime të ngjashme

KF Vardar bëhet me pronarë të rinjë

Z H

Man City pritet të bëjë ofertën e parë zyrtare për Jack Grealish

D V

“Bëmë historinë së bashku”, Granit Xhaka falënderon Petkovicin pas largimit nga Zvicra

D V

Presidenti Agnelli dhe trajneri Allegri të bindur në qëndrimin e Chiellinit te Juventusi

D V

Shkëmbimi më i pabesueshëm në histori të futbollit – Wanyama ndërroi fanellën e tij për disa shpageta të një tifozi

D V

Joshua refuzoi ofertën mbi 10 milionë euro për t’u larguar nga Hearn

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...