Atraktive dhe me stil nga Parisi, Tayna: Super gocë

Reperja e njohur, Tayna arrin të jetën çdo herë në qendër të vëmendjes dhe as këtë herë nuk ishte më ndryshe.

Tayna ka udhëtuar drejt qyteti francez, Paris dhe nga atje nuk kanë munguar postime e shumta.

Ndonëse la anash veshjet provokuese, këtë herë reperja u pa me një dukje plot stil, xhemper ngjyrë të letë kafe të markës “Balanciaga”, të kombinuar me pantallona lëkure të zezë.

Foto: Tayna/Instagram

“Super super gocë”, ka shkruar Tayna në mbishkrimin e imazheve, krahas të cilave pranoi komente të shumta nga ana e fansave të saj.

Foto: Tayna/Instagram

Kujtojmë që këto pushime për reperen nga Prizreni vijnë pas disa muajsh angazhime me koncerte e mbrëmje muzikore gjatë gjithë sezonit veror.

Ndërkohë, Tayna aktualisht po shijon suksesin e këngës së fundit “Taka”, që e realizoi edhe me videoklip.

Foto: Tayna/Instagram

Ndërsa, ajo është duke punuar në lansimin e albumit të parë në karrierë.

Related posts

Kënga e re e Butrint Imerit për vetëm dy ditë katër milionë klikime dhe është bërë ‘trending’ në shumë vende të botës

D V

“M’ke rrejt” – kënga më e re nga Skerdi dhe Teuta Selimi

D V

Përlotet Maya: Sa herë shoh tim bir, më kujtohet babi i ndjerë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More