Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Aty ku bora takon detin

Deti i Japonisë ndan arkipelagun japonez nga Gadishulli Korean dhe Rusia kontinentale.

Klima e detit karakterizohet me ujëra shumë të ngrohtë, të cilat çojnë në avullim të lartë.

Ndërsa reshje të mëdha dëbore përgjatë bregdetit perëndimor të Japonisë fillojnë mes tetorit dhe marsit çdo vit.

Postime të ngjashme

​Aktivitetet që e rigjenerojnë trurin tonë

D V

Lum si mamatë që lindin në gusht, 7 arsyet fëmijët e tyre i duan dhe i lakmojnë të gjithë

D V

“Guida” si të bëhesh një mjeshtre e flirtimit

D V

Prindër, ndëshkoni veprimin dhe jo fëmijën!

D V

Zgjidhni një imazh dhe zbuloni mesazhin emocionues që ka për ju

D V

Jo 1 por 4 libra; Harry do të publikojë të dytin vetëm pasi mbretëresha të vdesë, për këtë arsye

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...