Agjencia Zhurnal.mk

Audi paralajmëron makinën e re elektrike Q4

Me publikimin e videos, Audi ka përgatitur terrenin për makinën e re elektrike Q4. 

Emri i tij është Q4, ose Q4 Sportback E-Tron Concept.

Pamja e parë në kabinë zbulon një shkallë të lartë mjeshtërie, transmeton Telegrafi.

Për këtë makinë duhet të pritet deri në fund të vitit.

Audi Q4 ka 306 kuaj fuqi, bateri 82 kWh dhe shpejtësinë prej 100 km / orë e arrin në 6.3 sekonda.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!