Agjencia Zhurnal.mk

Aurela Gaçe ndihet e fyer nga sjellja e gazetarëve

Aurela Gaçe ka ndarë një video-mesazh ku ka kritikuar gazetarët.

Aurela Gaçe ka ndarë një video-mesazh në Instagram ku ka kritikuar ashpër gazetarët e programeve për sjelljet e tyre shkruan lajmi.net.

Sipas Gaçes, së pari ajo priste një pyetje, se si është në këto ditë të trishta, ku kaloi plot dy javë larg fëmijëve, por asnjë nga gazetarët e programeve nuk u kujdes për këtë detaj.

Ajo thotë se të gjithë e kishin mendjen vetëm të mbushja e programeve pa pasur dijeni rreth gjërave të tjera.

“Dy ditët e para,mora kërkesa nga miq gazetarë e …i falenderoj që më kuptuan por, pastaj ishte fyese çdo kërkesë !
Me elementarja, pyesim një herë si je, pastaj kerkojmë mbushësa programesh! Kuptohej nga kërkesa se as nuk me ndjekin e as kishin dijeni për asgjë nga ato që shkruaja ketu.
thjeshte, na trego si po ja kalon . Nejse. Se kemi halle me të mëdha se keto .”- shkruan Aurela Gaçe.

View this post on Instagram

i falenderoj qe me kuptuan por, pastaj ishte fyese cdo kerkese ! Me elementarja, pyesim nje here si je, pastaj kerkojme mbushësa programesh😔! Kuptohej nga kerkesa se as nuk me ndjekin e as kishin dijeni per asgje nga ato qe shkruaja ketu. thjeshte, na trego si po ja kalon 😂😂😂😂. Nejse. Se kemi halle me te medha se keto . . – —– ——- …repost from @blitz.al Per @aurelagaceofficial keto dite nuk kane qene te lehta pasi ndryshe nga ne qe ndodhemi me familjaret tane ajo u vetizolua larg tyre per 14 dite dhe prej dy ditesh eshte ribashkuar me ta. Padiskutim tani eshte pak me e qete, pasi ka ne krah ata qe do me shume por per te nuk ishte e lehte. Aurela tashme po kalon kohe me familjen, po luan me vajzat, ben palester ne shtepi dhe ashtu sic e thote ne video, vuri laps ne sy e shume shpejt do ju shoqeroje duke kenduar sic ajo di te beje.😊 Aurela ka ndermarre dhe nje tjeter veprim, mjaft domethenes! Ndiqni me kujdes videon e pare dhe me siguri ne fund do te ndiheni me mire. Ps: @aurelagaceofficial eshte nje nga mikeshat me te dashura te Blitz.al ndaj dhe e vleresojme shume faktin qe pavaresisht gjendjes shpirterore zgjodhi te ndante me te gjithe ne kete moment nga dita e saj. 🙏🏻 —— ——- @arberhajdari @fundjavendryshe neser pak gje nga une ,por sigurisht ne jemi ketu per me gjate, e do te vazhdojme,te gjithe bashke. Te 👏👏👏per cfare jeni duke bere si staf faleminderit @labinotsgash ❤qe ishe i pari qe me kuptove. @rudinamagjistari gjithmone, gjithashtu❤

A post shared by veten dua gjallë (@aurelagaceofficial) on

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...