Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Aurela Gaçe publikon këngën e re “Një pikë”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Aurela Gaçe, ka publikuar këngën e saj më të re.

“Një pikë” mban titullin kjo këngë, e cila është publikuar për publikun vetëm në versionin audio me tekst.

Kënga është punuar nga Enis Mullaj në muzikë dhe orkestrim, ndërsa tekstin e ka realizuar Eriona Rushiti.

Ky është projekti i parë muzikor që këngëtarja nga Shqipëria sjell për vitin 2021.

Aurela përndryshe vijon të jetë shumë e angazhuar në punën për këngë të reja, të cilat priten gjithmonë mirë nga publiku i saj.

Në anën tjetër, ashtu si shumë kolegë të saj, edhe ajo vuan një periudhë pa koncerte dhe mbrëmje muzikore, shkaku i masave preventive për COVID-19.

Postime të ngjashme

Rita Ora zhvendoset përgjithmonë në Los Angeles me të dashurin dhe nuk është kthyer në Evropë që nga shkelja e rregullave anti-COVID

D V

Kenan Imirzaliologu tregon se pse e kishte marrë mbiemrin “Mehmet Kosova” në serialin e shumë shikuar turk

D V

Vesa Luma ironizon duke publikuar fotografi nga dekorimi i Goran Bregovicit në Serbi: Urime urime

D V

Kendall Jenner paditet për 1.5 milionë euro për shkelje të kontratës

D V

Rihanna zyrtarisht miliardere dhe artistja femër më e pasur në botë!

D V

Nuk ka hatërmbetje! Princi William dhe Kate Middleton ishin të parët që i uruan ditëlindjen e 40-të kunatës Meghan Markle

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...