Agjencia Zhurnal.mk

Aurela Hoxha habit 1 milon ndjekësit e saj

Ajo numëron plot 1.3 milon ndjekës në Instagram dhe është një nga modelet më të përfolura shqiptare.

Aurela Hoxha është duke jetuar mes Spanjës dhe Shqipërisë dhe gjithmonë kohët e fundit ka ardhur me ndryshime në pamjen e saj.

Nga brune, ajo tashmë është kthyer totalisht bionde dhe shumë vështirë të njihet me këtë ndryshim.

Ndërsa është duke ushtruar profesionin si modele, Aurela ka nxjerrë në treg linjën e saj më të re të bikinive dhe të të brendshmeve, të ekspozuar në Spanjë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...