Aurela publikon këngën “Çupa nga Vlora” me një videoklip veror

Aurela Gaçe e ka lansuar projektin e ri muzikor, të cilin e ka titulluar “Çupa nga Vlora”.

 

Kënga me ritme verore është shoqëruar me videoklip dhe është prodhim i vet këngëtares.

Enis Mulaj qëndron prapa këtij realizimi, të cilit ia ka bërë muzikën dhe orkestrimin.

Tekstin e ka shkruar Nexhip Seraj së bashku me Aurelën, derisa incizimin, miksimin dhe masterizimin e ka bërë Enis Mulaj.

Për anën vizuale është angazhuar Frame Production që e ka xhiruar videon muzikore.

Related posts

I gënjeu fansat për lokacionin, Enca thumbon Loredanën duke gënjyer edhe ajo kinse po i kalon pushimet në Mykonos e jo në Shqipëri

D V

“Happy Birthday”, publikohet kënga më e re nga Dafina Zeqiri

D V

Baba për herë të dytë; Kledi Kadiu zbuloi emrin e djalit që sapo ka lindur

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com