Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Autobusët e transportit publik do të qarkullojnë sipas itinerarit të së dielës

Shkup, 23 tetor, zhurnal.mk – Për shkak të festës shtetërore 23 Tetori – Dita e Luftës Revolucionare Maqedonase, autobusët e transportit publik nesër do të qarkullojnë sipas itinerarit të së dielës.

Nga Ndërmarrja Qarkulluese Publike Shkup, informojnë se regjimi i njëjtë do të vlejë edhe të shtunën dhe të dielën.

“Të premten dhe të dielën, kujdestarë do të jenë tre pika të shitjes së biletave, gjegjësisht nga ora 07:00 deri në 19:30 minuta do të jenë të hapura pikat e shitjes së biletave në Qendrën transportuese dhe në Tregun e gjelbër, ndërsa pika e shitjes së biletave në Gjorçe Petrov do të punojë nga ora 07:00 deri në ora 13:00”, kumtojnë nga NQP.

Postime të ngjashme

Vaksina, Sofijanova: Na mbron nga virusi korona

R Zh

Gjorgjia Sajkoski do ta udhëheqë shtabin zgjedhor të VMRO-DPMNE-së në zgjedhjet e ardhshme lokale

R Zh

Komunës së Çairit / Deri më tani janë vaksinuar 91 mësimdhënës/e dhe 58 edukatore

R Zh

Bullgari, konstituimi i kuvendit më 15 prill

R Zh

Zjarrfikësit e Shkupit vaksinohen kundër Covid-19

R Zh

“Drejtësia” s’do marrëveshje me sopotasit

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...