Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Automjeti doli nga rruga Demir-Hisar-Kërçovë, dy të lënduar

Në datën 24.01.2021 në orën 05.35 në SPB Manastir është denoncuar aksident trafiku në rrugën Demir Hisar-Kërçovë në afërsi të f.Sopotnicë, Demir Hisar. Në aksident automjeti motorik i udhëtimit “Pollo” me targa të Ohrit i drejtuar nga G.N.(42) nga Kërçova ka dalë nga shiriti rrugor ku vozitësi mori lëndime të rrënda trupore, derisa bashkëudhëtari H.S.(41) ka marrë lëndime. Inspektim ka kryer ekipi inspektues nga Stacioni policor Demir Hisar.

Postime të ngjashme

Mbyllet çajtorja në Kumanovë, janë shkelur rregullat gjatë pandemisë

T E

Incident në Klinikën Gjinekologjike, mjeku sulmon infermieren

T E

Kapen rreth 200 kg lëndë narkotike në rajonin e Gjevgjelisë

T E

Mbyllet objekti dhe arrestohet pronari i çajtores në Gostivar, u shkelën rregullat kundër Covid-19

T E

Kërkohej nga policia gjermane, trafikanti i drogës arrestohet në Tetovë

T E

Aksidenti i rëndë në Rrogozhinë/ Shkon në dy numri i viktimave, ndërron jetë pasagjerja

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...