Agjencia Zhurnal.mk

Automjeti përplasi një këmbësorë në “Partizanska” dhe ka ikur

Automjeti ka përplasur një këmbësorë 76-vjeçar në bulevardin “Partizanksi Odredi” në Shkup dhe ka ikur nga vendi i fatkeqësisë.

Dje në orën 12.20 është denoncuar se në parking hapësirën në bul.”Partizanksi Odredi” në Shkup, automjeti “Folksvagen”, me targa të Suedisë, i drejtuar nga një person-femër e panjohur, ka përplasur këmbësorin B.T.(76) nga Shkupi, pas çka e ka lëshuar vendin e fatkeqësisë.

Lëndime të rrënda trupore ka marrë këmbësori V.T., të cilat u konstatuan në Spitalin e përgjithshëm të qytetit “Sh.Naum Ohridski”, ku është dërguar për t’ia dhënë ndihmën mjekësore.

Është kryer hetim në vendin e fatkeqësisë nga ekipi hetues i SPB-Shkup. Janë duke u ndërmarrë masa për zbardhjen e rrastit.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!