Agjencia Zhurnal.mk

Automjeti përplasi një moped, lëndohet djali 16-vjeçar

Dje në orën 17.45 është denoncuar se në Kumanovë në rr.”Dragan Stopareviq” ka ndodhur aksident ndërmjet automjetit të udhëtimit “BMW”, me targa të Kumanovës, e drejtuar nga R.S.(47) nga Kumanova dhe moped “Aprilja”, me targa të Kumanovës, e drejtuar nga 16 vjeçari.

Në fatkeqësi, vozitësi i mopedit ka marrë lëndime të rrënda trupore, pas çka është dërguar në Spitalin e përgjithshëm të Kumanovës për t’ia dhënë ndihmën mjekësore. Është kryer hetim në vendin e fatkeqëisë nga ekipi hetues i SPB-Kumanovë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...