Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Automjeti që u përfshi nga zjarri po transportonte para

Automjeti që u përfshi sot nga zjarri në autostradën “Ibrahim Rugova”, ishte i një kompanie të sigurimeve, e cila po transportonte para, raporton Express

Nga kompania “Besa Security”, kanë deklaruar për Express se nuk janë shkaktuar dëme në njerëz dhe në paratë që po transportoheshin.

“Gjithçka është në rregull, punëtorët që kanë qenë në automjet nuk janë lënduar, as paratë nuk janë dëmtuar”, kanë deklaruar nga kjo kompani.

Ndërkohë, lexues të Express sot kanë dërguar video nga momenti kur automjeti i “Besa Security” ka marrë flakë në autostradën “Ibrahim Rugova”.

Postime të ngjashme

Shkëmbim zjarri mes policisë dhe një grupi, identifikohen efektivët e plagosur në Mamurras, në spital dhe një qytetar

S.B.

Sherri i vëllezërve me fqinjin/ Vritet me kallashnikov 50-vjeçari në Dibër, arrestohet autori. Shpallet në kërkim bashkëpunëtori

S.B.

Në veturën e një dileri nga Tetova policia ka zbuluar 100 paketime kokainë

S.B.

Një person ka humbur jetën në fatkeqësi trafiku pranë ish spitalit të qytetit në Shkup

S.B.

143 kg kokainë në portin e Durrësit, lihen në burg dy administratorët. Pamjet brenda gjykatës

S.B.

Gazetarja merret me forcë nga vendi i punës në Tiranë, sulmohet fizikisht nga i dashuri i saj

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...