Agjencia Zhurnal.mk

Automjeti transportues perplasi një fëmijë, hospitalizohet me lëndime të rrënda

Fatkeqësi trafiku ku është lënduar një i mitur ka ndodhur dje në orën 15.20, në udhëkryqin nga rr.”Aleksandar Urdarevski” dhe rr.”9” në f.Mirkovcë.

Nga MPB informojnë se automjeti transportues i tipit “Mercedes” me targa të Shkupit, e drejtuar nga K.D.(57) nga Velesi, ka goditur biçikletën të cilën e drejtonte një 15-vjeçar nga Shkupi.

-Në fatkeqësinë, i mituri ka marrë lëndime të rrënda trupore, pas çka është dërguar në Kompleksin klinik “Nënë Tereza” për t’ia dhënë ndihmën mjekësore, thonë nga MPB.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...