Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ava Max duket mahnitëse teksa merr vëmendje me veshjen shumëngjyrëshe

Ajo ka arritur që për një kohë të shkurtër të shndërrohet në një nga yjet ndërkombëtare.

Fjala është për artisten me prejardhje shqiptare, Ava Max, e cila tashmë po kryeson çdo tabelë me projektet e hitet që ka sjellë.

Biondja, e cila në Instagram numëron mbi dy milionë ndjekës, publikon edhe imazhe e video të ndryshme.

Ajo së fundmi ka ndarë disa fotografi atraktive të cilat siç bën të ditur i ka realizuar në Kaliforni.

Krijuesja e hitit “Who Am I” duket me plot stil e veshur shumëngjyrëshe, me një çantë rozë këmishë të bardhë, triko po ashtu rozë e pantallona të gjera të përzier.

Dukjen po ashtu e kompletoi me një grim më të lehtë e me një palë syze të zeza.

Komplimentet krahas imazheve nuk kanë munguar as nga miqtë e ndjekësit që mban në këtë rrjet social.

Ava këto ditë kishte dhënë një intervistë ku ka treguar më shumë për historinë e familjes së saj, shpërnguljen nga Shqipëria në Francë e mes tjerash edhe fillimet në Amerikë.

Postime të ngjashme

Adriana dhe Keith kujtojnë takimin e tyre të parë

Lea Muslija

Xhensila akuzohet se kopjoi këtë skenë të klipit nga këngëtarja e njohur

Lea Muslija

Bebe Rexha: Shpresoj pas disa vitesh të marr një master në psikologji

Lea Muslija

Pas Rihannës, Chris Brown akuzohet për dhunë ndaj një tjetër gruaje

Lea Muslija

Mësohet data e publikimit të këngës së re nga Rita Ora

Lea Muslija

U ndanë papritur, Khloe Kardashian dhe Tristan thuhet se po i planifikonin pushimet së bashku

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...