Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ava Max publikon imazhet duke shijuar rrezet e diellit

Ava Max ka postuar imazhe të reja.

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare Ava Max, është mjaft e njohur për stilin e saj të veçantë.

Tashmë ajo njihet për veshjet ekstravagante gjatë koncerteve apo klipeve muzikore.

Ava është mjaft aktive në rrjete sociale ku ndan me fansat pamje nga përditshmëria apo karriera muzikore, prej ku edhe së fundmi ajo ka publikuar disa fotografi ku shihet e veshur me rroba transparente.

“Po flas me diellin”, tha Ava teksa pozoi mjaft tërheqëse.

Postime të ngjashme

Rihanna dhe A $ AP Rocky qëndrojnë gjithë natën në një studio muzikore dhe dalin në orët e para të mëngjesit

D V

Flokë kaçurrele e grim perfekt, Mimoza Shkodra mahnit me dukjen

D V

Dua Lipa publikon klipin “Demeanor”, në bashkëpunim me artistin e ndjerë Pop Smoke

D V

Përmes fotografive të fundit, Aurela Hoxha konfirmon së është bërë nënë për herë të parë

D V

Rita Ora guxon dhe eksperimenton me kombinimin drastik në tapetin e kuq të “Los Angeles Art Show”

D V

Shakira rrezikon të shkojë në burg, akuzohet për 6 vepra penale

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...