Agjencia Zhurnal.mk

Azet dhe vëllai i tij Albi publikojnë këngën e re “Zehnte Etage”

Reperi i njohur shqiptar, Azet, nuk po ndalet së sjelli projekte të reja muzikore për fansat.

Së fundmi, ai ka publikuar një bashkëpunim të ri me vëllain e tij, Albin, të titulluar “Zehnte Etage”.

Kënga është prodhim i producentit Jugglerz, ndërsa për tekstin janë kujdesur vet dy vëllezërit, duke shkruar secili pjesën e tij.

“Zehnte Etage” është vizualizuar edhe me një klip mjaft veror, i cili i është besuar produksionit Sonan.

Kjo këngë i pason këngës shumë të suksesshme “Xhep” si dhe dy remikseve të reperi solli për bashkëpunimet e realizuara me Dhurata Dorën.

Ka tash e sa kohë që reperi me prejardhje shqiptare është ndër emrat më të pëlqyer të muzikës hip-hop në Gjermani.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...