Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Azet lanson këngën e re “Unë jam”

Viti 2021 ka qenë mjaft produktiv për reperin shqiptar që jeton dhe vepron në Gjermani, Azet.

Ky i fundit deri më tani për pak muaj ka lansuar një sërë projektesh e bashkëpunimesh me emra të njohur.

Ai kësaj radhe ka prezantuar këngën e re “Unë jam”, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

Miksimi e masterizimi i këngës u bë nga Lex Barkey dhe Niklas Neumann, ndërsa producent ishin Lucry dhe Suena.

Të plotë mund ta gjeni edhe në YouTube në kanalin zyrtar të KMN Gang.

Krahas projekteve në gjuhën gjermane, Azet disa të tilla i ka sjell edhe në shqip që tanimë janë shndërruar në hite të mëdha.

Të fundit në shqip “Fajet” e solli gjatë verës së kaluar në bashkëpunim me artisten Dhurata Dora.

Postime të ngjashme

Almeda Abazi publikon një nga momentet e para pas lindjes së vajzës

Dafina Vidishiqi

“Baba beqar”, Mozzik zbulon se ai nuk është në lidhje

Dafina Vidishiqi

Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B nesër sjellin këngën e re, me pamje të tjera nga klipi

Dafina Vidishiqi

Kate Middleton vendos gjerdanin domethënës kushtuar tre fëmijëve të saj

Dafina Vidishiqi

Loredana Zefi me një tjetër tatuazh të ri

Dafina Vidishiqi

Familja Mbretërore i nderon baballarët e tyre në Ditën e Babait me fotografi të ëmbla nga arkiva

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...