Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Azet publikon bashkëpunimin e ri “B.L.F.L.” me Capital Bra

Zhurnal Ads

Reperi i njohur shqiptar, i cili jeton dhe vepron në Gjermani, Azet, ka publikuar bashkëpunimin e tij më të ri.

“B.L.F.L.” mban titullin kënga e tij më e re, e cila vjen në bashkëpunim me reperin gjerman, Capital Bra.

Kënga është punuar nga producentët e njohur gjermanë Beatzarre dhe Djorkaeff, gjersa tekstin e kanë shkruar vet reperët.

“B.L.F.L.” është vizualizuar edhe me klip, xhirimet e të cilit janë kryer në shtetin gjerman, teksa dy reeprët vijnë me një performancë mjaft interesante shoqëruar nga plot statistë.

Azet është shumë aktiv në tregun e muzikës gjermane, me projekte muzikore të shumta, të cilat priten gjithnjë mirë nga fansat e tij.

Capital Bra përndryshe është përndryshe mjaft i njohur për bashkëpunimet e tij me disa emra të njohur shqiptar.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Johnny Depp humb gjyqin ndaj The Sun, detyrohet të paguajë 706 mijë euro dhe i refuzohet apelimi

S.B.

Meg Ryan, aktorja që rrënoi bukurinë natyrore me ndërhyrje estetike

S.B.

Gigi Hadid publikon imazhin më të ëmbël me të bijën

Z H

Scarface pyet për vullnetarë që dhurojnë veshkën, pas dëmtimeve që pati nga COVID-19

admin

Fifi mezi njihet me ndryshimin e radhës, bëhet si Amy Winehouse për ‘Halloween’

S.B.

Genta Ismajli dhe Fero së shpejti në bashkëpunim

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...