Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Azet publikon këngën e re “Nicht Da”

Artisti i njohur shqiptar, Azet, ka publikuar ditën e sotme (e mërkurë) projektin e ri muzikor.

“Nicht Da” mban titullin kënga e radhës e Granit Musës (emri i vërtetë), të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

Klipi është mjaft veror përfshirë një pjesë të realizuar në bregdet, gjersa reperi ka bërë një paraqitje të mahnitshme.

Projekti duket se është pjesë e albumit të ri të artistit shqiptar të quajtur “Neue Welt”.

Sipas reagimeve të para, kënga u prit mirë dhe tanimë për pak orë ka kaluar shifrën e 100 mijë klikimeve.

Producimi është bërë nga Lucry dhe Suena, kurse për miksimin e masterizimin është përkujdesur Sir Jai (Jugglerz).

Më poshtë ua sjellim projektin e plotë:

Postime të ngjashme

“S’je me ket zemer, smi sheh mo syt”, Enca ndan fotografi nga prapaskenat e klipit të ri muzikor

Lea Muslija

Gashi ndan sekuenca të këngës me motive kombëtare

Lea Muslija

Louis Walsh pretendon se Britney Spears ishte duke marrë ‘shumë ilaçe’ gjatë “X Factor USA 2012”

Lea Muslija

Dafina Zeqiri vazhdon duke shpërndarë mesazhe motivuese për fansat

Lea Muslija

Fotografohet puthja plot pasion e JLo dhe Ben Affleck

Lea Muslija

Dakota Johnson filmon “Persuasion” me Nikki Amuka-Bird në Salisbury

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...