Agjencia Zhurnal.mk

Azet publikon video të shkurtër nga albumi “Inshallah”

Rep-artisti me prejardhje nga Podujeva, Azet, është njëri nga më të dëgjuarit në estradën shqiptare dhe më tej.

AI kohëve të fundit ka bërë një pauzë të shkurtër, ndërsa ka fshirë të gjitha fotografitë dhe videot nga rrjetet sociale.

Gjatë ditës së djeshme (e diel), duket se reperi ka vendosur të thyej heshtjen, përmes një videoje të ndarë në rrjetin social Instagram.

View this post on Instagram

Album Trailer Online.

A post shared by AZET (@kmn_azet) on

Ai ka paralajmëruar lansimin e albumit “Inshallah”, ndërsa ka ndarë edhe një ‘trailer’ të tij

Në të reperi ka vendosur të shfaq një band, të cilët bënin biznes me lëndë narkotike dhe para, ndërsa shiheshin edhe makina të markave të njohura.

Ndërkaq, kënga e tij e fundit “Lass Los” është realizuar para katër muajsh, e cila erdhi në bashkëpunime këngëtaren Dhurata Dora.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!