Agjencia Zhurnal.mk

Azet sjell remiks këngën “Xhep” edhe me Dhurata Dorën

Reperi i njohur shqiptar, Azet, tash e një kohë ka filluar punën për albumin e ri.

Ai para dy ditësh solli remiksin e “Xhep” në bashkëpunim me reperin nga Ferizaj, Mozzik.

Përveç me këtë të fundit, reperi nga Podujeva remiksin e kësaj këngë e ka sjell edhe me artisten Dhurata Dora.

Kënga tashmë gjendet e lansuar në platformën YouTube dhe reagimet e fansave ishin të menjëhershme dhe tejet pozitive.

Projekti është gërshetim i gjuhës shqipe me atë gjermane, pasi Azet jeton që shumë vite në Gjermani.

Azet dhe Dhurata po ashtu numërojnë edhe dy projekte tjera të suksesshme: “Lass Los” dhe “Fajet”.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...