Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Babai e mori të porsalindurën në krahë, dhe reagimi i saj bënë që ai te qajë

Një baba i ri kishte një buzëqeshje dhe lot në fytyrë në të njëjtën kohë.

Kur mori në krahë vajzën e porsalindur, ai thirri nënën e tij me një telefonatë video për t’i treguar asaj foshnjën dhe në atë moment ai u mbyt me emocione dhe filloi të qante, transmeton Telegrafi.

Ky baba i ri ishte i lumtur dhe i mbingarkuar me emocione ndërsa po mbante në krahë foshnjën e tij të porsalindur në spital.

Videoja e mamasë së tij që e thirri u bë virale.

Ndoshta, ai i la të gjitha ndjenjat dhe u emocionua. Babai filloi të qante ndërsa i tregonte vajzën e tij të porsalindur nënës së tij gjatë thirrjes video.

Postime të ngjashme

Zgjidhni një rreth dhe zbuloni se sa optimist jeni

D V

Testi që ju tregon çfarë objektivash ju udhëheqin në jetë

D V

Pas fotos së ëmbël të ditëlindjes së George fshihet pikëllimi i Kate Middleton

D V

Shikoni mirë dhe zbuloni nëse keni një çrregullim të rrezikshëm!

D V

Fotot e dasmës; Mbesa e Dianës martohet me milionerin 62-vjeçar

D V

Zbulohen për herë të parë sekretet e bërthamës së Marsit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...