Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Babai i Adele lajmëron në polici fqinjin që në vazhdimësi lëshonte këngët e të bijës

Babai i së këngëtares i cili e ka atë që në moshë të vogël, ka lajmëruar policinë pasi fqinji vazhdimisht lëshonte këngët e saj.

Mark Evans, i cili nuk flet me vajzën për vite me radhë, e ka bërë një ankesë të tillë për shkak të prishjes së rendit të qetësisë, shkruan Mirror.

Keeley Fry, për të cilët është ankuar babai i këngëtare, kishte thënë se ai vazhdimisht i kërkonte të mos këndonte këngët e Adele.

“Ai thoshte se po i afektojnë në gjum, pasi janë të bezdisshme”, thoshte Fry.

Mes tjerash Keely tha: “U surprizova sepse unë jam fansa e madhe e Adele dhe gjatë gjithë kohës i dëgjoj projektet e saj”.

Ndërkaq, raportet mes Mark dhe Adele kanë nuk kanë qenë të mira që nga viti 1991, kur ai e la nënën e artistes.

Postime të ngjashme

Ja disa gjëra që nuk i keni ditur për Arian Bajramin

R Zh

Ju prezantojmë fotografen kosovare në Zvicër Kristina Gashi, që sjell foto artistike

T E

“Urime martesa vlla” quhet hiti i dasmave sapo ardhur nga Gentjana Gjergji

T E

Qerpikë të mëndafshtë me volum rus Lash to lash

S.B.

Ronela Hajati së shpejti lanson albumin “Rron”, pas 20 vitesh karrierë

S.B.

Melisa Lleshi paralajmëron projektin e ri muzikor

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...