Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Babai i Nicki Minaj, Robert Maraj vritet në Long Island

Babai i rep-artistes së njohur Nicki Minaj, Robert Maraj ka ndërruar jetë.

Policia në New York ka konfirmuar vdekjen e 64 vjeçarit, ndërsa raportohet se është qëlluar të panjohur, teksa të njëjtit kanë ikur nga vendi i ngjarjes, shkruan Daily Mail.

Robert Maraj ishte duke marrë rrugë në Mineola, derisa ishte gjetur në makinë rreth orës gjashtë të së premtes.

Ndërkohë, të dyshuarit edhe nuk janë identifikuar, pasi menjëherë ishin larguar pasi kishin kryer krimin.

Sipas TMZ, policia menjëherë i është vënë punës, për të ndjekur personat që kishin vrarë Maraj.

Ndërkohë, Robert pasi u qëllua është dërguar në spital, teksa çaste më pas ndërroi jetë.

Postime të ngjashme

Linda Halimi tregon se si i kalon netët e nxehta të verës

D V

Tayna pozon me këmbën lart në mur

D V

Gjon Muharremaj me koncer në Kosovë të shtunën

D V

Katy Perry duket elegante me fustan të zi me mëngë të gjera teksa shihet me Orlando Bloom në Capri

D V

Lindsey Pelas josh ndjekësit duke vënë në pah linjat trupore

D V

Secila më e bukur se tjetra, Izabel Goulart dhe Alessandra Ambrosio të mrekullueshme me pozat nga plazhi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...