Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Babai për pak sa nuk vdiq nga tmerri kur ‘pa djalin e tij në lavatriçe’

Një burrë ndau një foto të makinës së tij larëse që tregon fytyrën e një fëmije, i cili duket sikur është bllokuar brenda. Ai shpjegoi se ishte një bluzë me imazhin e djalit të tij

Hyra në banjë dhe pashë në lavatriçe. Brenda pashë fytyrën e djalit tim të vogël. Unë pothuajse vdiqa në vendin e ngjarjes, shkruajti një burrë që besohej të ishte nga Rusia së bashku me një foto që ai postoi në faqen e ndarjes së fotove Imguru, ku poston nën profilin ARussianAndHisBike, transmeton Telegrafi.

Ai shpjegoi se pas tronditjes fillestare, ai shpejt u qetësua kur kuptoi se ishte thjesht një bluzë me imazhin e djalit të tij.

Megjithatë ai nuk është i vetmi që reagoi me tmerr në skenë.

Përdoruesit e Imgur i thanë atij se ai duhej të vinte një paralajmërim në foto përpara se ta postonte sepse ishte një skenë e tmerrshme.

Fotoja tronditëse zgjoi kuriozitetin tek njerëzit, kështu që postimi mblodhi mbi 100,000 shikime.

Përveç njoftimit, ARussianAndHisBike këshilloi të tjerët që, nëse kanë bluza të ngjashme me fëmijët e tyre, të vendosin një paralajmërim në lavatriçe përpara se ta fusin aty, në mënyrë që dikush të mos pësojë një sulm në zemër.

Postime të ngjashme

​Aktivitetet që e rigjenerojnë trurin tonë

D V

Lum si mamatë që lindin në gusht, 7 arsyet fëmijët e tyre i duan dhe i lakmojnë të gjithë

D V

“Guida” si të bëhesh një mjeshtre e flirtimit

D V

Prindër, ndëshkoni veprimin dhe jo fëmijën!

D V

Zgjidhni një imazh dhe zbuloni mesazhin emocionues që ka për ju

D V

Jo 1 por 4 libra; Harry do të publikojë të dytin vetëm pasi mbretëresha të vdesë, për këtë arsye

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...