Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Babai rrah vajzën në Prishtinë, i shkakton lëndime

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast “dhunë në familje” në Prishtinë.

Sipas raportit 24 orësh thuhet se ankuesja femër kosovare ka raportuar se babai i saj mashkull kosovar ka ushtruar dhunë fizike ndaj saj duke i shkaktuar edhe lëndime trupore.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori dhe rasti mbetet nën hetime.

Postime të ngjashme

Sekuestrohen dy armë zjarri në Prishtinë

T E

Gjeloshaj: Në Tuz mbretëron një ditë e qetë – të gjithë që dje ishin arrestuar, janë liruar

T E

Kurti në takim me ambasadorin britanik: Qeveria e re do të konsolidohet shpejt

T E

Furgoni përplas 7-vjeçaren/ E mitura humbi jetën duke kaluar rrugën

S.B.

Kosovë/ Pesë të vdekur dhe 445 raste të reja me Covid-19

S.B.

Nesër pritet përfundimi i procesit të rinumërimit të 552 vendvotimeve dhe vlerësimit të pakove nga diaspora

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...