Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Baby G me ndryshim drastik në pamje, bëhet me flokë ngjyrë vjollce

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale dhe ndan me fansat imazhe dhe video të ndryshme.

Fjala është për këngëtaren Baby Gee, e cila në Instagram ndiqet nga hiç më pak se 528 mijë njerëz.

Artistja, e cila shquhet për stilin e veçantë, këtë herë prezantoi ndryshimin e ri që ka bërë në pamje.

E njëjta tregon se ka bërë flokët ngjyrë vjollce dhe ky transformim i shkon mjaft shumë asaj.

Kjo duket të jetë bërë për ndonjë arsye, pasi Gordana Kingji (emri i vërtetë) që nga fillimi i karrierës ka qenë bionde.

Sa i përket projekteve muzikore, “Kuq e Zi” mban titullin kënga e fundit që ka publikuar Baby Gee, në bashkëpunim me Escobars dhe Grido.

Postime të ngjashme

Taylor Swift ripërpunon albumin “Red”

Lea Muslija

Pushimet nuk kanë të mbaruar për Alketa Vejsiun

Lea Muslija

Rita Ora sjell imazhe nga ndeja e organizuar për komunitetin LGBTI, e ftuar edhe artistja e njohur

Lea Muslija

Sara feston ditëlindjen, kështu zgjodhi ta urojë Ledri

Lea Muslija

Djali i David Beckham bën xhiro me “Maserati” 65 mijë funtash rrugëve të Londrës

Lea Muslija

Jay-Z padit ish-bashkëpunëtorin e tij, shkak albumi “Reasonable Doubt”

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...