Agjencia Zhurnal.mk

Baby G nuk ndalet as në temperatura të ulëta, i dridh të pasmet bombastike

Baby Gee është ndër këngëtaret më të njohura në vend.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, sidomos në Istagram ku ndan fotografi e video nga më të ndryshmet, shkruan Indeksonline. Ajo që vërehet më së shumti në profilin e saj, janë videot provokative, teksa bën twerk.

Këtë herë as temperaturat e ulëta nuk e ndalën atë që ti dridhë të pasmet.

Ajo ishte me bikini të bardha, pranë një pishine e me një gotë verë.

Në mbishkrim ka shkruajtur “Më kapni nëse mundëni, të bëjmë humor gjatë gjithë vitit, urryesit do të urrejnë, të dashurit të do duan, dhe unë do të jem thjesht unë”.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...