Agjencia Zhurnal.mk

Baby G priti gjashtë muaj për ta veshur një fustan, por ja sa gjatë e mbajti në trup

Baby G habiti të gjithë me atë që tha lidhur me një fustan që i ishte bërë fiksim.

Baby G ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, përmes së cilës ka treguar se fustanin që e ka veshur aty e kishte pritur gjashtë muaj, shkruan lajmi.net.Këngëtarja kishte veshur një fustan ngjyrë hiti, i cili ishte transparent në pjesën e këmbëve, teksa bënte lëvizje joshëse para kamerës.

“Prita gjashtë muaj për ta veshur këtë fustan dhe e vesha vetëm dhjetë minuta”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, këngëtarja është duke punuar në studio për të sjellë projekte të reja muzikore. 

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...