Baby G tregon të pasmet e formësuara në xhinset e ngushta

Baby G ka provokuar me imazhet që solli sonte.

 

Reperja Baby G ka postuar tri imazhe në të cilat është shfaq në top formë ashtu siç duket përherë ajo.

Veshur me xhinse të ngushta e një bluzë ngjyrë vjollce të shkurtër Baby G ka ekspozuar të pasmet e formësuara.

Padyshim kjo paraqitje e saj u pëlqye nga ndjekësit të cilët nuk hezituan ta komentojnë me fjalë të ndryshme.

Përndryshe, kënga e fundit e këngëtares është ajo me titullin “Larg”.

Related posts

Urimin që i bëri Marina Luanës për ditëlindje ruajeni t’ja bëni dhe ju motrës suaj

D V

“Vdes për fytyrën time sepse i kam ngjarë…” Rozana Radi ka një përgjigje për “kujdestarët” e Instagramit

D V

Butrint Imeri feston ditëlindjen, bëhet me Mercedes Brabus

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com