Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

“Baby, I’m Jealous” e Bebe Rexhës dhe Doja Cat arrin 20 milionë klikime në YouTube për vetëm pak ditë

Zhurnal Ads

Artistja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, është duke shijuar suksesin e këngës së re “Baby, I’m Jealous”.

Ajo dhe reperja Doja Cat një javë më parë lansuan projektin e tyre të ri njëherësh të parin bashkëpunim.

Kënga u prit mjaft mirë nga fansat e dy artisteve, ndërsa vetëm për pak ditë ka arritur të mbledh mbi 20 milionë klikime në platformën YouTube.

https://www.instagram.com/p/CGnpsxulNTX/?utm_source=ig_web_copy_link

Suksesin e ka ndarë me fansat vet ylli shqiptar, teksa ia ka bashkangjitur një fotografi provokuese, duke vënë në pah gjoksin atraktiv.

“Duke festuar 20 milionë klikimet e Baby, I’m Jealous. Faleminderit”, ka shkruar ajo.

Ndërsa ky është projekti i parë i Bebes i lansuar gjatë vitit 2020, pasi ishte në pauzë për një kohë për shkak të pandemisë së coronavirusit.

Theksojmë që “Baby, I’m Jealous” njëherësh është edhe kënga e parë e albumit të biondes, i cili pritet të prezantohet në treg së shpejti.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Luana Vjollca me mesazh për ndjekësit: Ta ndihmojmë njëri-tjetrin, asnjë nga gjërat që bëjmë nuk të pasuron më shumë se bamirësia

admin

Rita Ora bëhet nostalgjike për verën, publikon imazhe atraktive nga pushimet në Greqi

admin

Noizy del kundër protestës: Është bërë politike, më mirë të ndihmojmë familjen e Klodianit

S.B.

Anxhelina Hadërgjonaj shpenzon mbi 160 mijë euro për një veshje ditore

S.B.

Stresi: E vetmja ankesë e imja është se nuk jam dikush tjetër

admin

Leonora Jakupi duket tërheqëse dhe elegante me sako të 3,850 eurove

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...