Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

“Bac u kry” thotë Ceni Hollywood për fitoren e Robin Krasniqit

Fitoren e shqiptarit Robin Krasniqi e kanë festuar të gjithë e tashmë krenohemi pasi ai është kampion bote. Por një super emocion ka qenë për mikun e tij të veçantë dhe personazhin e njohur Ceni Hollywood ku ka shkruar kështu duke postu disa foto me boksierin : “Bac u kry, Kampion Bote”. Ndërsa mësojmë se Ceni së bashku me shumë të ftuar kanë festuar e vëllau i tij Faton Blaqkori ka kënduar muzikë shqip deri në orën 06 të mëngjesit pas fitores së kampionit Krasniqi.

Postime të ngjashme

Gold AG dhe Adem Ramadani sjellin këngën “Era Ramazan”

S.B.

Kida gjatë pushimeve në Dubai shëtitet edhe me vetura luksoze

S.B.

Bella Hadid shfaqet atraktive me veshjen unike në aeroportin e Milanos

S.B.

Me këmishë nate dhe e pa grimuar, Dua Lipa iu thotë “mirëmëngjesi” fansave me poza ku vë në pah dukjen e saj natyrale

S.B.

Dua Lipa sërish pjesë e reklamës së parfumit “Libre”

S.B.

Madonna e ka blerë shtëpi 19.3 milionë dollarësh nga The Weeknd

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...