Showbiz

“Bac u kry” thotë Ceni Hollywood për fitoren e Robin Krasniqit

Zhurnal Ads

Fitoren e shqiptarit Robin Krasniqi e kanë festuar të gjithë e tashmë krenohemi pasi ai është kampion bote. Por një super emocion ka qenë për mikun e tij të veçantë dhe personazhin e njohur Ceni Hollywood ku ka shkruar kështu duke postu disa foto me boksierin : “Bac u kry, Kampion Bote”. Ndërsa mësojmë se Ceni së bashku me shumë të ftuar kanë festuar e vëllau i tij Faton Blaqkori ka kënduar muzikë shqip deri në orën 06 të mëngjesit pas fitores së kampionit Krasniqi.

Postime të ngjashme

Stresi flet sërish për lidhjen me Keisin: Kur u njohëm ishim të vegjël, kaluam sfida dhe njerëz të lig kundërshtarë

S.B.

Kelly Clarkson tregon të vërtetën në lidhje me ndarjen nga Brandon Blackstock

S.B.

Leonora Jakupi reagon pas ngjarjeve të fundit: Terroristi nuk ka fe as komb

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...