Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Bajrami raporton në Komisionin për Mbikëqyrje të Financave Publike

Zhurnal Ads

Paraditen e së enjtes do të mblidhet Komisioni për Mbikëqyrjen e Financave Publike.

Në këtë Komision do të jetë edhe ministrja e Financave, Hykmete Bajrami dhe auditori i përgjithshëm i ZKA-së, Besnik Osmani.

Sipas njoftimit, Komisioni do ta bëjë shqyrtimin e raportit vjetor të auditimit për vitin 2019-të.

Komisioni pritet të mblidhet në ora 11:00. /Telegrafi/

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Zemaj: Shqetësuese pamjet e prindërve e arsimtarëve para shkollave pa maska

admin

Krimet e luftës: Banorët e Krushës sot në protestë

S.B.

Hoti përcjellë nga afër situatën pas vërshimeve në vend

S.B.

Njohja e Kosovës, në rend dite të Presidencës boshnjake më 17 shtator

admin

Si e humbi Lidhja Demokratike bastionin kryesor

S.B.

Për 24 orë u shqiptuan 1805 tiketa trafiku në Kosovë

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...