Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Ballanca: Lajm i rremë që jam propozuar për deputete. Kam qenë avokate e Veliajt, kam bindje të djathta

Avokatja e Popullit Erind Ballanca u shpreh se nuk duke kandiduar për deputete në listën e Korçës.

Ballanca: Ky është fake news dhe Shqipëria ka lajme të rreme të tjera  më të rëndësishme. Unë nuk jam në asnjë lloj liste zgjedhjesh. Unë ushtroj mandatin tim. Nuk e di burimin nga ka dalë ky lajm, unë nuk jam pyetur nga asnjë media apo gazetë për këtë gjë.

Unë kam qenë edhe avokate e Veliajt, por për këtë nuk flet për të. Unë kam bërë gjyqin e MJAFT-it kur ai nuk ishte në politikë. Unë kam ndjekur rastin e Gallup kundër MJAFT-it. Unë parimisht kam bindje të djathta.

Postime të ngjashme

Gara për kryetarin e PD-së, kryeson Lulzim Basha

Dafina Vidishiqi

Publikohen rezultatet e para për garën brenda PD

Dafina Vidishiqi

Rama pas nënshkrimit të marrëveshjes për 5G: Shqipëria përherë krenare të jetë krah SHBA-së

Dafina Vidishiqi

Mbyllet procesi i votimit për zgjedhjen e kreut të Partisë Demokratike

Dafina Vidishiqi

Qyteti i Vlorës i gatshëm për sezonin veror, pritet trefishim i turistëve

Dafina Vidishiqi

Sot votohet për kryetarin e PD-së, Lulzim Basha me tre kundërkandidatë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...