Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Banorët e lagjes në Elbasan pre të grabitjeve, vidhen automjetet e parkuara

Kohëve të fundit, banorët e lagjes “Hekurudha” në Elbasan kanë rënë pre e grabitjeve. Mësohet se persona të pamaskuar kanë grabitur disa sende me vlerë në disa automjete të parkuar poshtë pallateve.

Në disa pamje të siguruara nga ABC, një person shihet ndërsa ndalon para një makine, afrohet dhe arrin që t’i hapi derën.

Më pas ai merr një qese që ndodhej brenda mjetit dhe largohet.

Postime të ngjashme

Muaji i hapur i vaksinimit/ Rama thirrje qytetarëve: Shfrytëzoni mundësinë!

D V

Normalizohet situata në Gjrokastër, Peleshi: Të gjithë vatrat e zjarrit janë eliminuar

D V

Universiteti i Tiranës apel studentëve për vaksinim: Të garantojmë vit akademik normal

D V

Zjarret në vend, Basha nxjerr fotot: Punonjësit e emergjencave dhe ushtria me mjete rrethanore, Rama përdor helikopterin e ushtrisë për udhëtime

D V

Zjarret në Gjirokastër, ndihmë ajrore nga Gjermania

D V

Viktima e parë nga zjarret në Shqipëri, reagon Basha, akuzon Ramën

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...