Agjencia Zhurnal.mk

Banorët shpërndajnë videot nga momenti kur tërmeti godet Turqinë

Turqia qendrore u godit sonte nga një tërmet i fuqishëm prej 5.1 ballësh.

Banorët e rajonit të Nidge të frikësuar lëshuan banesat e tyre dhe dolën në rrugë për t’i shpëtuar goditjeve tjera eventuale.

Ata që kapën momentin e goditjes shpërndanë videot edhe në rrjetet sociale.

https://twitter.com/ferozwala?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1307769388276363264%7Ctwgr%5Eshare_3&ref_url=https%3A%2F%2Ftetova1.com%2Fbanoret-shperndajne-videot-nga-momenti-kur-termeti-godet-turqine%2F

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...