Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Banorët shpëtojnë tre elefantë që ishin bllokuar në moçal

Zhurnal Ads

Tre elefantë mbetën të bllokuar në një pellg të thellë moçalor në Indi, ndërsa për fatin e tyre të mirë, banorët i erdhën në ndihmë duke i shpëtuar.

Në një terren tejet të vështirë dhe kur bëhej fjalë për kafshët gjigante, banorët u detyruan të përdornin fadroma për t’i shpëtuar./ A2N

Zhurnal Ads

Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

12-vjeçari zbulon skeletin e dinozaurit të rrallë

admin

Dy anije mezi e largojnë një balenë të madhe nga porti italian

S.B.

NASA konfirmon se kemi hyrë zyrtarisht në një cikël diellor krejt të ri, dhe tregon se si do të duket ai

admin

Princi Saudit do të ndërtojë superqytetin ‘më të avancuar në botë, nga hiçi

S.B.

Dy pitonë shembin çatinë e një shtëpie në Australi

admin

Udhëtarëve në një stacion të autobusëve në Suedi u lëshohet pornografi

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...