Showbiz

Barack dhe Michelle Obama festojnë përvjetorin e 28-të të martesës

Zhurnal Ads

Barack dhe Michelle Obama shkëmbyen dedikime emocionale për njëri-tjetrin në përvjetorin e 28-të të martesës.

“28 vjet me këtë. Unë e dua Barack Obama për buzëqeshjen, karakterin dhe dhembshurinë e tij. Pra, shumë mirënjohëse që e kam atë si një partner përmes gjithçkaje që jeta na hedh. Dhe këtë vit, ne kemi një kërkesë për ju – zgjidh një person në jetën tënde që mund të mos votojë dhe sigurohu që ta votojnë. Na trego në komente! Ky është një mesazh përvjetori i llojit më të mirë. Të dua, Barak”, shkroi ish-zonja e parë në Instagram.

“Edhe me gjithçka që po ndodhte, doja të merrja një moment për t’i thënë gëzuar përvjetorin dashurisë sime të jetës. Çdo ditë me Michelle Obama më bën një burrë më të mirë, një baba më të mirë dhe një njeri më të mirë”, tha ish-presidenti në postimin e tij.

https://www.instagram.com/p/CF5OFHkA4zk/?utm_source=ig_web_copy_link

“Këtë vit, ndërsa ne i vlerësojmë të gjitha dëshirat tuaja, ajo që ne me të vërtetë do të donim është që secili prej jush të kontaktojë me një person në jetën tuaj i cili mund të mos votojë. Ndihmoni ata të regjistrohen. Ndihmoni ata të bëjnë një plan për të hedhur votimin e tyre. Gëzuar përvjetorin, Miche. Të dua”.

Çifti, që u kurorëzua më 3 tetor 1992 – kanë kaluar një pjesë të kohës të izoluar së bashku për shkak të pandemisë së COVID-19.

Në një paraqitje të fundit, Obama, 56 vjeçare, pranoi se burri i saj, 59 vjeçar, ka qenë i njohur për nervat e saj, veçanërisht gjatë karantinës.

“Është me të vërtetë interesante, sepse nganjëherë Barack thjesht vjen në dhomë, dhe unë jam në mes të diçkaje, dhe ai është si,” Çfarë po bën?”, tha Obama. ″Dhe unë jam si – ‘asgjë, asgjë. Thjesht të lutem shko”.

https://www.instagram.com/p/CF5OBGfgBTg/?utm_source=ig_web_copy_link

Megjithatë, ata janë dyshja më e admiruar në botë – Barack u rendit i pari teksa Michelle po ashtu zuri vendin e parë në listën e grave.

Postime të ngjashme

Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj nisin blerjet për foshnjën që do të vijë në jetë

Z H

Mozzik takohet me Robin Krasniqin: Të dy me profesione të ndryshme por me të njëjtin qëllim, t’i tregojmë botës kush jemi

admin

Njihuni me djaloshin e pashëm nga Ballkani që po shkëlqen në diasporë

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...