Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Barak Obama thotë se Drake e ka ‘miratimin e familjes’ të luajë në filmin biografik të tij

Ish-presidenti i SHBA-ve, Barak Obama, duket se ka menduar të bëjë edhe një film për biografinë e tij.

59-vjeçari ndërsa ishte ne në emision duke promovuar librin e tij, ka bërë një deklaratë të papritur, shkruan Daily Mail.

Gjatë intervistës ai ka thënë se ‘vulën me miratimit të familjes sime’ e ka Drake, i cili është i vetmi që do lejoja të luante në filmin biografik.

“I talentuar, njeri i talentuar. Duket se ai bën gjithçka që dëshiron”, është shprehur Obama për reperin.

Ai la të kuptohej se entuziazmi për një portretizim të Drake për të, do të vinte më shumë nga vajzat e tij Malia dhe Sasha, sesa nga ai.

Obama ndan fëmijët e tij me gruan e tij dhe ish-Zonjën e Parë, Michelle Obama, me të cilën është martuar që nga viti 1992.

Postime të ngjashme

Labi publikon radhën e njerëzve që po presin për koncertet e tij: Nuk janë zgjedhjet, është prezenca jonë

Dafina Vidishiqi

Afërdita Demaku merr vaksinën anti-Covid

Dafina Vidishiqi

“Flora S”, së shpejti projekte me “Miqtë e Amerikës”

Dafina Vidishiqi

Zanfina Ismaili: Kjo gjeneratë ka vrarë vlerat e moralit, shoqërisë, marrëdhënieve dhe besnikërisë

Dafina Vidishiqi

Rita Ora me poza tërheqëse nga Los Angeles, paralajmëron diçka të re për fansat

Dafina Vidishiqi

Dua Lipa, Coldplay dhe The Beatles bënë që industria britanike e muzikës të shënojë rekord fitimesh

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...