Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Barca don Agueron falas

Zhurnal Ads

Barcelona është e interesuar të nënshkruajë me sulmuesin e Manchester City-it, Sergio Aguero, shkruan The Sun, njofton Insajderi.

Argjentinasi verën e ardhshme përfundon kontratën me ekipin anglez edhe është lojtar i lirë.

32 vjeçari dhe ish lojtari i Atletico Madrid mbetet pa kontratë këtë verë dhe ende nuk ka arritur ndonjë pajtim për ta vazhduar atë me City-n.

Ndërkohë Barcelona është në treg për një sulmues të dëshmuar pas largimit të Luis Suarez dhe mund të ketë përparësi në marrjen e Agueros megjë ky është shok i ngushtë me kapitenin e blaugranëve, Lionel Messi.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Probleme për Realin, Zidane infektohet me koronavirus

Z H

Barça i shpëton turpit në Kupën e Mbretit, 120 minuta për ta mposhtur ekipin modest

Z H

Oksigjen për Chelsea-n, Mount shpëton stolin e Lampard

Z H

Juventusi i Ronaldos e pret Barcelonën e Messit, formacionet e mundshme

admin

Bejtullai: Nëse duam fitore ndaj Kosovës, duhet të japim maksimumin

admin

Sheva: Milani mund të synojë titullin, Ibra po e drejton me përsosmëri orkestrën

E.E.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...