Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Barcelona dorëzohet para kërkesave të Cityt, gati të paguajë shumën e kërkuar nga anglezët për Eric Garcian

Zhurnal Ads

Eric Garcia duket se do t’i bashkohet Barcelonës gjatë afatit kalimtar të janarit.

Mbrojtësi i ri spanjoll është futur në vitin e fundit të kontratës me Manchester Cityn dhe nuk e ka ndërmend ta rinovojë atë.

Barcelona edhe në verë e kërkoi me ngulm lojtarin, por City refuzoi ofertat në drejtim të tij.

Por duket se katalunasit janë dorëzuar para kërkesave të Cityt dhe në janar do të bëjnë ofertën për lojtarin.

E përditshmja katalunase Sport ka raportuar se Barça në janar do të bëjë ofertë prej tetë milionë eurove për Garcian.

19-vjeçari prej kohësh ka marrëveshje personale me Barcelonën dhe mezi pret rikthimin në Camp Nou.

Kujtojmë që lojtari ka dalë nga akademia e klubit katalunas dëshira e tij është të rikthehet për të qenë i rëndësishëm për Barcelonën.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Edy Reja: 2020, vit i vështirë dhe jo normal, por pozitiv në futboll

E.E.

Barca don Agueron falas

Z H

Raiola zbulon destinancionin e mundshëm të Pogbas

E.E.

“Është i qartë sinjali nga Klopp, është koha që Shaqiri të largohet”

admin

Vdes futbollisti që pësoi sulm në zemër në fushën e lojës

T E

City i bindur se do ta transferojë Messin

E.E.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...