Agjencia Zhurnal.mk

Bardh Musliu pret fitoren e radhës

Bardh Musli, boksierët me prejardhje nga Prizreni por që jeton dhe vepron në Austri, më 23 nentor  në qytetin e Vijëns do të zhvilloj ndeshjen e tij të tetë në boksin profesionist, kurse kundërshtar i tij kësaj radhe do jetë kroati i papërshtatshëm Antonio Hrvativ. Për këtë ndeshje Bardhi thotë se është i përgatitur maksimalisht dhe se pret fitoren e radhës.

“Përgatitjet për këtë duel i kam zhvilluar në Austri ku kam pasur edhe shumë sparing partner. Po ndihem mirë dhe do jap maksimumin për të ardhur deri tek fitorja e tetë”, tha Bardhi. Cekim se ky djalosh deri më tani nuk ka pësuar asnjëherë në boksin profesionist dhe i njëjti ka mbështetje maksimale edhe nga prindi i tij që gjithnjë është pranë tij.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

A.S.

Lajmet e fundit

Loading...