Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Bardhezinjtë nisen drejt Milanos, ndeshja do të luhet

Super-ndeshja e javës së 16 në Serie A, Milan-Juventus, do të luhet.

Pas lajmeve se ndeshja mund të anullohej nëse mes futbollistëve juventinë do të kishte të tjerë pozitivë me Covid-19, pas Juan Cuadrado dhe Alex Sandro, rezultatet e tamponëve të kryer mëngjesin e sotëm i ka nxjerrë të gjithë negativë, raportojnë mediat italiane.

Pak pas orës 11:00, Cristiano Ronaldo dhe pjesa tjetër e ekipit janë nisur drejt Milanos.

“Duam një natë të madhe në Milano”, shkruan Juventus në rrjetet sociale, citon Ora News.

Milan-Juventus luhet sot në ora 20:45.

Postime të ngjashme

Klopp: Kjo është një ditë e re e vështirë për të gjithë në Liverpool

Z H

All Star Game, skuadra e LeBron fiton bindshëm, Antetokounmpo MVP i sfidës

Z H

Zidane zotohet se Real Madridi do të luftojë deri në fund për titull në La Liga

Z H

Laporta: Messi do të qëndrojë, lojtari më i mirë në botë e dashuron Barçën

Z H

Muça mposhti kancerin dhe iu kthye fushës

T E

Klubi anglez interesohet për Rashicen

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...