Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

‘Basha ka pasur presion të madh për të djegur mandatet’/ Anëtari i kryesisë së PD: Në çdo takim i thuhej pse rri në parlament

Zhurnal Ads

I ftuar në PolitikOn nga Alfred Lela në RTV Ora, Fatbardh Kadilli, anëtar i kryesisë së PD-së u shpreh se Basha ka pasur presion të madh për të djegur mandatet.

Kadilli: Të gjithë ata që u futen në Kuvend nga PD-ja e humbën misionin, se PD-ja kishte konsultime me anëtarësinë. Ka qenë presion kundrejt Bashës.

Në çdo takim Bashës i thuhej pse rri në parlament, pse nuk djeg mandatet. Unë nuk i kam thënë gjë lidhur me këtë çështje se nuk kisha mandat vetë. Unë e shihja si një aksion ekstrem.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Nga koalicionet, te pragu zgjedhor dhe listat/ Çfarë ndryshoi në Kodin Zgjedhor, asnjë pengesë për të hyrë në fuqi

S.B.

Reshje të dendura shiu në Durrës, përmbyten rrugët e qytetit (VIDEO)

admin

Vret me gurë bashkëfshatarin pas një sherri në mesnatë,arrestohet 51vjeçari

admin

Rama: Po mendohet një paketë mbështetje për familjet me ndihmë ekonomike

S.B.

Rama nxjerr pamjet e trishta nga “Shefqet Ndroqi”: Ky është realiteti brenda spitaleve Covid!

S.B.

Hapja e shkollave, Manastirliu: Rrisim me 30% ekipet e epidemiologëve

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...