Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Basha: Kemi 8 vjet në baltë. Ka ardhur koha të ndryshojmë. Më 25 prill Rama do të humbë dhe do të fitojë Shqipëria

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se Shqipëria ka 8 vjet që është në baltë me Ramën.

Basha thekson se ka ardhur koha që vendi të ndryshojë. Lideri demokrat nënvizon se më datë 25 prill, Rama do të humbë dhe Shqipëria do të fitojë.

Postimi i kreut të PD-së Lulzim Basha:

Shqipëria ka 8 vjet në baltë me Ramën. Ka ardhur koha të ndryshojmë.

Më 25 prill Rama do të humbë dhe do të fitojë Shqipëria 🇦🇱🇦🇱✌️✌️

Postime të ngjashme

Këshilltari gjerman i Bashës i shkruan ambasadores Yuri Kim: Berisha ka bërë shumë për perëndimin dhe Shqipërinë, ai është një njeri i SHBA dhe BE dhe s’ka lidhje me krimin

D V

Shqipëri, temperaturat gjatë ditëve të ardhshme pritet të shkojnë deri në 43°C

D V

Ministria e Shëndetësisë konfirmon mbërritjen e variantit “delta” të COVID në Shqipëri

D V

Situata e Covid 19 në vendin tonë; Rastet e reja në 24 orët e fundit

D V

Varianti “Delta” hyn në Shqipëri, reagon Manastirliu: Vaksinimi, arma më e fuqishme

D V

Rama pas aksidentit në Kroaci: Fatkeqësi pikëlluese për humbjen e vëllezërve dhe motrave nga Kosova

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...